Akademie

Akademie Kyusho Karate je soustavná příprava na mistrovské stupně. Studium je koncipováno na 3 roky, během kterého budete prohlubovat své znalosti vitálních bodů. Na konci studia budete připraveni na složení mistrovské zkoušky 1 DAN.

 

Pro koho je studium určené?

Do Akademie se může přihlásit jakýkoli zájemce. I když se na našich seminářích používají aplikace do karate, je studium otevřené i pro zájemce z řad jiných bojových umění (MMA, Jutsu, Aikidó…), není vyžadována žádná předchozí znalost karate. Mohou se přihlásit muži i ženy, pouze u dětí je podmínka dosažení alespoň 15 let.

 

Jak často probíhají semináře?

Pro Akademiky jsou povinné 4 semináře za rok, které je nutné absolvovat. Jedná se o 2 semináře teoretické s garantem naší organizace Zdeňkem Dvořákem, které většinou probíhají v lednu a září, a 2 semináře s naším hlavním mistrem – Paulem Bowmanem, 9.DAN, které probíhají květen/červen a listopad. Předběžný rozpis seminářů na další rok zveřejňujeme vždy v prosinci. Ostatní menší semináře mají doplňovací a procvičovací charakter a účast na nich je dobrovolná.

 

Co když se ze závažných důvodů nemohu zúčastnit povinného semináře?

Pokud už dopředu víte, že se nebudete moci zúčastnit povinného semináře, dejte nám o tom vědět. Poplatek za povinné semináře je i přes neúčast nutné uhradit, aby bylo možné v Akademii pokračovat , stejně tak je nutné se domluvit na náhradním semináři za neabsolvovaný.

 

Kolik to stojí?

Každý povinný seminář je zpoplatněný částkou 1500 Kč(akademie),  resp, 1700 Kč ( Bowman) roční členství v Akademii tedy stojí 6000 Kč. Nabízíme možnost uhradit částku najednou, nebo částečně před každým konaným povinným seminářem. V ceně jsou zahrnuté materiály a občerstvení na semináři.